prie-misko-kvartalas

Kotedžų kvartalas „PRIE MIŠKO“  – vienintelis toks Kaune.

  • Tiesiogiai ribojasi su mišku.
  • Pasodinta žolė ir apželdinta teritorija.
  • VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ – atskirai įrengta ir aptverta net 450 m2 teritorija!
  • Kvartalas visiškai uždaras ir pilnai aptvertas – tik 15 šeimų.

ŠIUO METU VYKSTA ANTRO ETAPO STATYBA – BUS BAIGTAS VISAS KVARTALAS.
Patiems nekantriausiems informacija telefonu +370 614 87337.

Jokių tuščių sklypų šalia kvartalo nėra, taigi ir statybų triukšme gyventi neteks, o vaizdo pro langus jokie nenumatyti statiniai nesubjauros. Kvartalas “Prie miško” iš vienos pusės ribojasi su Lietuvos policijos mokyklos teritorija, iš kitos pusės su prabangių individualių namų kvartalu. Šie pirmieji parduodami namai tiesiogiai ribojasi su mišku.

Kvartalo pranašumai: nauja bendruomenė, panašūs interesai, daug lengviau sprendžiami bendrai kylantys klausimai, saugi kaimynystė.

Kvartalo infrastruktūra patenkins ir išrankiausiųjų poreikius. Visi miesto tinklai – vandentiekis, kanalizacija, dujos, elektra, šviesolaidinis internetas, internetinė televizija – viskas ne tik atkeliauja iki namo, tačiau ir pilnai išvedžiota visame name. Privažiavimas iki kvartalo asfaltuotu keliu, pačiame kvartale taip pat visiškai švarus ir ilgaamžis kelias – sudėti bortai ir išpilta skalda. Visa teritorija pilnai aptverta, o nuo pagrindinio kelio dar papildomai įrengta aukšta aklina tvora  – absoliučiam Jūsų privatumui užtikrinti. Teritorija ne tik aptverta, tačiau ir apželdinta kalninėmis pušimis. Nieko panašaus nerasite jokiame kitame kvartale Kaune.