Įrengimo lygis lauke: pilna išorės apdaila, trinkelės kieme, visos komunikacijos name (prijungtos ir funkcionuojančios).
Fasadas – moderni deginta mediena (itin ilgaamžė, nereikia perdažinėti kas kelis metus) derinta su struktūra. Unikalus derinys, atsvara didžiajai daugumai šiuo metu statomų nuobodžių namų.
Įrengimo lygis viduje: labai moderni, žymiai energetiškai nei dujinis šildymas efektyvesnė, privaloma prabangiuose namuose geoterminio šildymo sistema, su oras – vanduo katilu ir karšto vandens boileriu – viskas sujungta, paleista ir veikia.
Rekuperacija – brangesnė kolektorinė sistema (ne ta senoviška metalinių vamzdžių konstrukcija su storais vamzdžiais), su plonais plastikiniais vamzdžiai, su antibakterine danga, įrengta pagal šiam namui parengtą projektą. Visi vamzdynai išvedžioti.
Sienos tinkuotos – belieka glaistyti ir dažyti, grindys betonuotos – belieka išsirinkti grindų dangą ir ją pakloti. Per eilę metų atsirinkti meistrai garantuoja aukščiausią kokybę.
Taip pat išvedžioti elektros, televizijos, interneto, apsaugos, priešgaisrinės apsaugos kabeliai, įvadinis kabelis paklotas jau su rezervu, jei ateityje reikės daugiau galios. Viskas paruošta šviesolaidžio prijungimui.
Langai – vieni šilčiausių rinkoje langai su įvairiais papildomais šiltinimo sprendiniais. Lauko durys šarvuotos, itin stabilios ir ilgaamžės, tinkamos A+ klasei.