Išmanaus namo koncepcija nėra vien daugybė pultelių ar valdymo galimybių. Tai – automatizuota visuma, kuri užtikrina, kad tam tikri veiksmai būtų padaryti laiku ir Jums nereikėtų dėl to sukti galvos. Tinkamai automatizavus procesus mėgausitės jų teikiamais malonumais ir atsiradusiu nauju ir nepakeičiamu pagalbininku jūsų šeimai.

KĄ GALI IŠMANIEJI NAMAI ?

 • NUSTEBINTI:
  Visas išmaniojo namo funkcijas galima valdyti tiek vietoje, tiek nuotoliniu būdu (puikiai tinka ir mobilus telefonas). Kiekvieną jungtuką galite užprogramuoti pagal savo patogumą. Taip pat galite nustatyti įvairias namo būsenas.
  Pvz.: „nieko nėra namuose“ – vienas mygtuko paspaudimas, ir:
  – visame name atjungiama elektros įtampa, išskyrus šaldytuvą ir pan . ,
  – įjungiama signalizacija,
  – išjungiama rekuperacija,
  – sumažinama šildymo temperatūra,
  – įjungiamas siurblys robotas.
  -ir t.t.
  Būsena „grįžtu iš darbo”:
  – išvėdinamas namas,
  – užkaičiamas arbatinukas,
  – jei paštininkas atnešė laišką – būsite apie tai informuotas.
 • SUTAUPYTI,
  Šildymo sistema – tarsi gyva. Ji mokosi ir laikui bėgant tobulai prisitaiko prie Jūsų įpročių ir poreikių. Leidžia individualiai valdyti kambarius, nustatyti specifinius šildymo režimus, o išmani rekuperacinė vėdinimo sistema užtikrins gaivų orą priklausomai nuo oro drėgmės ar CO2 koncentracijos ore. Sumontuoti “būvio” jutikliai užtikrins komfortą ir įjungs apšvietimą tik tada, kai jo reikia, o šviesų dimeriavimas leis sutaupyti elektros.
 • ŽAVĖTI,
  Romantišką nuotaiką leis sukurti apšvietimo valdymas – galimybės praktiškai neribotos, kad ir šviesos reagavimas į muzikos taktą, muzikos įsijungimas vos Jums atidarius lauko duris.
 • MĖGAUTIS,
  Atsikeliate – ir užuolaidos atitraukiamos automatiškai. Arba Jus gali pažadinti ne įkyrus, o išmanus „žadintuvas“ – saulės šviesa pro nustatytu metu atitraukiamas užuolaidas ir švelni melodinga muzika ar paukščių čiulbėjimas, sklindantys iš garso sistemos.  Užsinorėjote siklinės pieno? Sumontuoti “būvio” jutikliai nakties metu  įjungs pritemdytą apšvietimą, kad jūsų neišbudintų ir saugiai palydės iki virtuvės.
 • APSAUGOTI
  Apsauga nuo įsilaužimo, gaisro, dujų nuotėkio, vandens nuotėkio. Įvažiavimo vartų ir lauko durų stebėjimas, perimetro apsauga. Vaizdo stebėjimo sistemos instaliacija. Elektros jungiklių ir rozečių apsauga nuo vaikų. Saugus interneto tinklas namuose.  Galimybė imituoti, kad esate namuose –  „nekviestiems svečiams” suklaidinti.
  Pvz.: pakeliui į pajūrį galite pasitikrinti, ar nepamiršote užrakinti lauko durų. Galite matyti vaizdą namuose iš bet kurio pasaulio krašto realiu laiku.
 • PASIRŪPINTI
  Jūsų išmanus namas niekada nieko nepamiršta. Kam sukti galvą dėl įvairių namo funkcijų įjungimo ar išjungimo? Jis visada tai padarys laiku.


ATEITIS JAU ČIA. TAPKITE JOS DALIMI !