Xnoreikiskiu vieta

Statybos vyksta, yra ką apžiūrėti.

Šis projektas išsiskiria erdviais sklypais, nes kiekvienas turi nuo 3,5 iki 7 arų kiemo plotą. Daug saulės tiek kieme, tiek ir namo viduje dėl labai dėkingos sklypų orientacijos ir racionalaus išplanavimo – svetainės ir miegamųjų langai bei terasa yra į pietinę / vakarinę puses.

Vienas aukštas – daug saugiau jaunoms šeimoms su mažais vaikais, kurių nereikės saugoti, kad nenusiverstų nuo laiptų. Patogu ir vyresniems, kurie supranta, kad kojos „ne valdiškos“. Pigesnis įrengimas nei dviejų aukštų namo, nes nereikia laiptų ir visos laiptinės sienų bei lubų paruošimo, taigi daugiau pinigų gražesnėms užuolaidoms.

A+ klasė – namas sumodeliuotas KTU Statybos laboratorijoje, visi mazgai (langų montavimas, stogo šiltinimo niuansai ir t.t.) patikrinti tiek teoriškai, tiek praktiškai (tai jau septintas mūsų statomas kvartalas). Realiai viskas paruošta, užsandarinta. Nepaliekame Jūsų likimo valiai kaip daroma kituose projektuose, o suteikiame garantiją, kad sandarumo testas bus teigiamas ir Jūs turėsite pačią tikriausią A+ klasę. Jūsų namas turi būti aukščiausios kokybės  – ir ne dėl popieriuko (sertifikato), o dėl Jūsų šeimos gerovės, kad išties gautumėte tai, už ką mokate.