pradinis-slide02

Vienintelis likęs namas pirmame Kaune išmaniajame kvartale. Vis dar neparduotas todėl, kad statomas vėliausiai, šiuo metu dar tik pradėti mūro darbai.

Ateitis jau čia. Tapkite jos dalimi.

Išmanusis namas   +  „A“ klasė.

Mes Jums siūlome ateitį. Jums siūlome tai, kas iki šiol buvo tik turtingųjų privilegija. Mėgaukitės gyvenimu, patirkite prabangos teikiamus malonumus.  Išmanusis namas – visi apie tai girdėję, tačiau Jūs galite būti vieni pirmųjų, kurie gyvens tokiame name. Komfortas, saugumas, mažesnės išlaidos, aplinkinių nuostaba. Jūs ne tik persikelsite į naujus namus – Jūsų gyvenimo kokybė ženkliai pagerės.

A klasė – tai visai kitas lygmuo, nei Jūs esate įpratę. Viskas daroma tam, kad Jūsų šildymo energijos sąnaudos būtų kuo mažesnės. Šie namai itin sandarūs ir ypatingai energetiškai efektyvūs.

Šie namai ilgai išlaikys savo vertę.

Vieta – 2 km iki magistralės („Megos“), 400 m iki viešojo transporto stotelės. Pakankamai arti, kad būtų patogu, pakankamai toli, kad nesigirdėtų automobilių keliamas triukšmas. Mokykla – už 1 km. Aplink vien nauji namai. Privažiavimas asfaltuotu keliu. Visos miesto komunikacijos name.

ismanieji-a-klases-namai