vietos schema
  • A+ (A PLIUS) klasės namų kvartalas.
  • Aeroterminis šildymas (šilumos siurblys oras-vanduo).
  • Išmaniosios namo valdymo technologijos.
  • Vieta arti tobulumo.
  • Itin konkurencinga kaina.

 

„Miesto namai“ nuolat pasiūlo Jums tai, apie ką kiti dar tik drįsta pasvajoti. Jūs kuriate namus, o „Miesto namai“ pasirūpina namu – vieta, kur vyks pagrindiniai Jūsų šeimos įvykiai. Jūsų būsimas namas bus tiesiog dar vienas įrenginys, kuriam praktiškai nereikia jokios priežiūros ir kuris nuolat po ranka.

A+ klasė – A klasė jau gerai, o čia tiesiog dar storesnis šiltinimas, dar mažesnės energijos sąnaudos, dar didesnė išliekamoji pastato vertė.

Aeroterminis šildymas – klausimas: „Kiek kainuoja šildymas?“ tampa toks pat prasmingas kaip ir laidinis telefonas. Šiluminės energijos sąnaudos pastatui šildyti praktiškai prilygsta sąnaudoms karštam vandeniui paruošti. O vasarą jis dar ir vėsina patalpas.

Išmanusis namas – galima gyventi ir be šių technologijų, tačiau kam? Tai visų namo sistemų ir prietaisų valdymas išmaniųjų technologijų pagalba, komfortas, mažesnės išlaikymo sąnaudos, draugų „baltas pavydas“. Įtampos ir streso gyvenime ir taip užtenka, tegul namas „nesuka“ Jums galvos ir savimi pasirūpina pats. „Miesto namų“ patirtis šioje srityje leis Jums jaustis saugiai.

Vieta – pačiame Akademijos miestelyje – kvartalas su asfaltu, gatvių apšvietimu, tvoromis tiek tarp kaimynų, tiek ir aplink visą kvartalą, trinkelėmis kieme.

Iki Aleksoto tilto (o tuo pačiu ir viso Centro) – vos 6 km (5-7 min kelio).

Gyventi individualiame name ir taip arti turėti visus kasdieniam gyvenimui reikalingiausius objektus pavyksta tik išskirtiniais atvejais:

viešojo transporto stotelės – matosi pro langus;

2 vaikų darželiai ir gerą vardą turinti U. Karvelis gimnazija nutolę per kelis šimtus metrų;

dviračių takai tiek į miesto centrą, tiek į Kačerginę;

kelios didelės parduotuvės;

poliklinika;

paštas;

viena rimčiausių Kauno regione veterinarijos klinikų;

ir daug kitų reikalingų objektų.

 

Visi miesto tinklai – vandentiekis, kanalizacija, lietaus kanalizacija, elektra, šviesolaidinis internetas. Žemės sklypo dydis 4-6 arai.

Yra namų su garažais arba su stoginėmis.

Namas neįrengtas – papildomai gali būti įrengiamas iki galo.