naujas-kvartalas-pagrindine

Pačiame Akademijos miestelyje, naujai įrengtoje gatvėje su jau esamu asfaltu, apšvietimu ir visais kitais privalumais kyla naujų namų kvartalas. Akademija be konkurencijos geriausiai besitvarkanti ir sutvarkyta Kauno rajono dalis, su jau esama ir pilnai išvystyta infrastruktūra.

Gyventi individualiame name ir taip arti turėti visus kasdieniam gyvenimui reikalingiausius objektus pavyksta tik išskirtiniais atvejais. Viskas lengvai pasiekiama pėsčiomis, nereikia eiti kelkraščiais, praktiškai visur yra šaligatviai ir apšvietimas.

viešojo transporto stotelės – matosi pro langus;

vaikų lopšelis darželis „Ąžuolėlis“ ir gerą vardą turinti U. Karvelis gimnazija – kitapus gatvės;

kelios didelės parduotuvės;

poliklinika;

paštas;

viena rimčiausių Kauno regione veterinarijos klinikų.

Ir daug kitų reikalingų objektų.

 

Išmanusis namas – visi apie tai girdėję, tačiau Jūs galite būti vieni pirmųjų, kurie gyvens tokiame name. Jūs ne tik persikelsite į naujus namus – Jūsų gyvenimo kokybė ženkliai pagerės.

Išmanusis namas – jo galimybes riboja tik fantazija. Tai komfortas, saugumas, mažesnės išlaikymo sąnaudos, draugų „baltas pavydas“. Išsamų visų galimybių aprašą rasite mūsų internetiniame puslapyje.

„A“ klasė – tai energetiškai efektyvus namas. Teoriškai tai reiškia 2,5 karto mažesnes šildymo sąnaudas, praktiškai – 3-4 kartus šiltesnį namą nei rinkoje esantys šiuo metu („A“ klasės namams privalomi realūs testai, šiuo metu visų statomiems „B“ klasės namams tokie testai neprivalomi ir nedaromi, taigi viskas priklauso nuo darbininkų sąžiningumo ir kruopštumo atliekant darbus…). Skirtumas nuo senos statybos būsto yra toks drastiškai didelis, kad net neverta skaičiuoti ir lyginti.

Namas ne tik „prikimštas“ moderniausių technologijų, tačiau ir šiuolaikiškas bei patogus. Dideli langai leis mėgautis saule ir užtikrins puikų apšvietimą tiek svetainėje, tiek miegamuosiuose kambariuose. 45 kv.m virtuvės-svetainės erdvė gali būti tiek vienoje patalpoje, tiek atskirtos. Taip pat trys miegamieji, sandėliukas, milžiniškas net 9 kv.m. antro aukšto vonios kambarys.

Visi miesto tinklai – vandentiekis, kanalizacija, dujos, elektra. Privažiavimas asfaltuotu keliu. Žemės sklypo dydis 3,0-4,5 aro.

vieta akademijos