pradinis-slide02

Vienintelis namas Aleksote!

Siekdami Jums pasiūlyti išmaniuosius A klasės namus ne tik Sargėnų mikrorajone, pradedame dar šešių namų statybą Aleksote, Narsiečių g. Geresnis susisiekimas įmanomas gyvenant nebent Žaliakalnyje – iki Centro ir Senamiesčio vos 5-6 km. Daugybė visuomeninio transporto, nes iki pagrindinės Aleksoto – Garliavos gatvės nėra net 300 m.  Saugi ir pilnai susiformavusi kaimynystė – vien individualūs namai.

Išmanusis namas – visi apie tai girdėję, tačiau Jūs galite būti vieni pirmųjų, kurie gyvens tokiame name. Jūs ne tik persikelsite į naujus namus – Jūsų gyvenimo kokybė ženkliai pagerės.

Išmanusis namas – jo galimybes riboja tik fantazija. Tai komfortas, saugumas, mažesnės išlaikymo sąnaudos, draugų „baltas pavydas“. Išsamų visų galimybių aprašą rasite mūsų internetiniame puslapyje.

„A“ klasė – tai energetiškai efektyvus namas. Teoriškai tai reiškia 2,5 karto mažesnes šildymo sąnaudas, praktiškai – 3-4 kartus šiltesnį namą nei rinkoje esantys šiuo metu („A“ klasės namams privalomi realūs testai, šiuo metu visų statomiems „B“ klasės namams tokie testai neprivalomi ir nedaromi, taigi viskas priklauso nuo darbininkų sąžiningumo ir kruopštumo atliekant darbus…). Skirtumas nuo senos statybos būsto yra toks drastiškai didelis, kad net neverta skaičiuoti ir lyginti.

Namas ne tik „prikimštas“ moderniausių technologijų, tačiau ir šiuolaikiškas bei patogus. Dideli kampiniai langai leis mėgautis saule ir užtikrins puikų apšvietimą tiek svetainėje, tiek miegamuosiuose kambariuose. 40 kv.m virtuvės-svetainės erdvė gali būti tiek vienoje patalpoje, tiek atskirtos. Taip pat trys miegamieji, sandėliukas, didelis antro aukšto vonios kambarys.

Visi miesto tinklai – vandentiekis, kanalizacija, dujos, elektra, šviesolaidinis internetas. Privažiavimas asfaltuotu keliu. Sklype išklotos trinkelės. Žemės sklypo dydis 3,2-4,3 aro.

Statybos šiuo metu dar tik pradedamos, nuotraukose matote analogiškus pastatytus namus.